تبلیغات
پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگریست - عملکرد لژیون


پایان هر نقطه سرآغاز خط دیگریست

وبلاگ لژیون 18 شادآباد (همسفر حمیده)

در روز دوشنبه 16 اسفند باز در کنار هم قرار گرفتیم و وادی اول مورد بحث و بررسی قرار گرفت 


ابتدا به 4 سوال وادی اول جواب داده شد :

آیا میخواهیم  فكر كنیم؟ 

به چه موضوعی باید فکر کنیم ؟

چگونه باید فكر كنیم؟

به چه چیزهائی نباید فكر كنیم؟

تا اینجا به این نتیجه رسیدیم که تا به حال تفکر نداشتیم،همین که حالا با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می کنیم، در تاریکی اعتیاد غرق شده ایم نشانه بارز عدم تفکر ماست؛ در این وادی می خواهیم تفکر صحیح را یاد بگیریم ، تفکر با افکار متفاوت است. معمولا ذهن ما مثل یک ترمینال در حال رفت و آمد فکرهای مختلف است، از این به بعد با جهت دهی به فکر خودمان، می خواهیم به هدف نزدیک شویم و تفکر را شکل دهیم .
اولین و بالاترین هدف منِ همسفر در سفر اول، رهایی مسافرم است، حالا که هدف را مشخص کردم باید در همین جهت شرایط را محیا کنم ، از سه قوه ذکر شده در قسمت اول وادی هم کمک می گیریم، با حضور بیشتر در مکانهایی که القاء مثبت دارد ، نیروی خفته احیا را در وجود خود و خانواده زنده می کنیم و انشالله حرکت آغاز می شود .
ولی نمی خواهیم یک شبه همه چیز را تغییر دهیم، در راهی قدم گذاشتیم که باید آهسته حرکت کنیم، نقشه ای کشیده ایم که قابل اجرا باشد، همیشه تصمیم می گرفتیم که یک باره همه شرایط را تغییر دهیم و در قدم اول متوجه می شدیم که امکان پذیر نیست، کلا از حرکت جا می ماندیم و حاصلی جز ناامیدی نداشت .
در نهایت هر تصمیمی بگیریم و قدم در راه بگذاریم ، خواه مثبت یا منفی ، قدرت مطلق در همان جهت به ما یاری و کمک خواهد رساند.البته با ایمان قوی و قدرت تفکر خودمان .
سوال: چرا در کنگره احساس خوبی دارم و آرام هستم ولی همین که منزل می رسم همه چیز را فراموش می کنم و نمی توانم شرایط را کنترل کنم ؟
همسفری که با مصرف کننده زندگی می کند، واقعا به عمق تاریکی رفته و این مسئله شوخی نیست، در این شرایط کاملا لمس می کنید که منزل شما را نیروهای منفی احاطه کرده و شما هنوز برای مقابله با این نیروهای منفی ضعیف هستید، بهتر از به جای مقابله با این نیروهای مخرب ، جا خالی داده و با گوش دادن سی دی ها خود را قوی کنید. زنان ستون های محکم خانواده هستند ، به زودی این قدرت را خواهید داشت که هر فضای با القا منفی را تبدیل به محیطی آرام و دلچسب کنید . فقط باید صبور باشید .

تکلیف روز پنجشنبه : سی دی کاروان و به همراه داشتن کتاب 60 درجه زیر صفر

نوشته شده در دوشنبه 16 اسفند 1395 ساعت 10:02 ب.ظ توسط همسفر حمیده نظرات | |


طراح قالب پیچك دات نت